Boys with Plants stali się światowym fenomenem! Oto piękno natury i męskiego ciała!

O co tak właściwie w tym chodzi?

Olga Figaszewska
September 15, 2018

Rośliny, design, miejska dżungla i oczywiście… przystojni mężczyźni. Tu nic nie dzieje się przypadkowo. Instagram Boys with Plants stał się światowym fenomenem! O co tak właściwie w tym chodzi?

Boys with Plants podbijają Internet!

Wielbiciele zieleni znajdą tu coś dla siebie. Dwa lata temu powstał projekt, który ukazuje piękno natury i ludzi! Jak do tego doszło? Jeden z założycieli Boys with Plants od zawsze pasjonował się roślinami tropikalnymi i sukulentami. Na ich stronie znajdziecie wspaniałe zdjęcia mężczyzn, którzy pozują na tle zieleni.

Nich was to nie zdziwi. Ideą projektu nie jest wcale pokazywanie piękna męskiego ciała! Palmy, sukulenty, dalie… To rośliny odgrywają najważniejszą rolę. Tylko zdjęcia spełniające ten wymóg mogą liczyć na wyróżnienie. Dlatego, by znaleźć się na ich profilu, wystarczy zamieścić fotografię na swoim Instagramie i opatrzyć ją hashtagiem #boyswithplants. Następnie administratorzy przeprowadzają dokładną selekcję.

Instagram Boys with Plants zaczął cieszy się ogromną popularnością do tego stopnia, że na rynku pojawił się album zawierający kilkadziesiąt najlepszych fotografii! Obecnie Boys with Plants obserwuje prawie 90 tysięcy osób!

Jak Ci się podoba ten projekt?